Bojovka!

27. 10. 2021

Podzimní prázdniny jsou tady, počasí hlásí krásné, a proto je škoda zůstat doma. Přichystali jsme pro vás prima rodinnou akci.

Princip soutěže je jednoduchý:

Podle bodů, které jsme vám zadali do mapy, zjistíte, kde se nachází jednotlivá stanoviště, na kterých budete společně s dětmi plnit úkoly. V jakém pořadí budete procházet jednotlivá stanoviště je na vás. Důležité je projít je všechna a poctivě splnit všechny úkoly.

Nejde nám o čas, ale o prožitek 😉

K mapě stanovišť se dostanete přes QR kód uvedený níže. Na každém stanovišti najdete originální QR kód v okruhu 20 metrů od bodu na mapě – musíte hledat 🙂 Po jeho načtení se vám spustí instruktážní video, ve kterém se dozvíte, co se má na daném stanovišti dělat.

Součástí papíru s QR kódem bude také slovo, které si musíte zapamatovat nebo zaznamenat. Po absolvování všech stanovišť poskládáte z jednotlivých slov slogan, který specifikuje naší atletiku a ověří, zda jste postupovali podle našich pokynů. 

Za správné odpovědi bude každý odměněn a to v úterý 2.11.2021 od 16 do 18 hod v naší klubovně Awana (je v prvním patře…). Když vám luštění sloganu nepůjde, nevadí, odměníme vás také 🙂

Soutěž spouštíme ve čtvrtek 28.10.2021 v 10:00 a její konec je v neděli 31.10.2021 v 18:00 hod.

K úspěšnému absolvování budete potřebovat rodinný tým (alespoň dospělák + dítě), bloček a tužku, a mobilní telefon s připojením k internetu. Akce je vhodná pro děti do 10 let, u dospěláků je věk neomezen 😉

Přejeme Vám příjemnou zábavu!