A je to! Prázdniny jsou za námi a nový školní rok tady…
Plány jsou jasné, chceme pokračovat dál v atletění s dětmi a rozvíjet tak jejich tělesnou zdatnost, pohybovou gramotnost, a také lásku k pravidelnému pohybu.
Na školní rok 2025/2026 jsme zachovali stávající rozdělení dětí do jednotlivých tréninkových skupin tak jako ve školním roce minulém.
Úterý – 17:00-18:30 – atletíme s trenérkou Raduškou a Klárkou – 2-3 roky – děti i s rodiči
Středa – 16:30-19:00 – atletíme s trenéry Pavlem, Danym, Radkou, Klárkou a Vali – děti 5-12 let
Čtvrtek – 16:00-17:15, 17:30-19:00 – atletíme s trenéry Ivankou, Raduškou a Pavlem – 3-4, 4-5 let – děti i s rodiči
Pátek – 16:00-18:00 – atletíme s trenéry Pavlem, Danym, a Radkou – děti 8-12 let
Novinkou jsou páteční tréninky našich největších atletů (8-12 let). Po loňském pilotním projektu do toho jdeme naplno a moc se těšíme!
První náborové tréninky budou:
– úterý 9. 9., 17:00-18:00, začínáme s našimi nejmenšími (2-3 roky)
– středa 10. 9., 16:30 – 18:00 – trénink dětí (5-12 let)
– čtvrtek 11. 9., 16:30 – 18:00 – společný trénink obou věkových skupin – rodiče s dětmi (3-5 let)
– pátek 12. 9., 16:00 – 17:30 – trénink dětí (8-12 let)
Všechny tréninky se budou odehrávat ve sportovním areálu ZŠ U Lesa v Karviné – Ráji, školu najdete zde…
Náborové tréninky jsou zcela zdarma a rodičové jsou vítáni!
Více info k atletění s námi a také odkazu na přihlášku najdete po kliknutí zde…
V neděli 7. 9. 2025 (14:00-19:00) nás můžete vidět „naživo“ v karvinském parku Boženy Němcové, konkrétně na Lodičkách. Budeme součástí Kroužkobraní, kdy budeme představovat nejen naši atletiku, ale i další naše aktivity pro děti. Těšíme se na setkání s vámi!
