Letošní letní prázdniny jsme měli akční. Byly hlavně spojené s našimi tábory, kde jsme zažili s dětmi hodně dobrodružství a všeho, co k takovým táborům patří. O tom všem, nebo alespoň z části, bychom vám chtěli povykládat na našem potáborovém setkání, které bude součástí naší rodinné bohoslužby. Tu pořádáme společně s karvinskou Ka-dvojkou v Městském domě kultury v Karviné tuto neděli 21. 9. v 9:30.
Srdečně vás všechny zveme!