Další školní rok s Kačenkou je za námi a my můžeme jen děkovat za skvělé pátky, které jsme s vámi a vašimi dětmi prožili ve vodě. 😍
Těší nás, že se k nám stále rádi vracíte a vodíte i další známé a kamarády. 😇 Největší radost nám ale dělají vaše děti, na kterých můžeme vidět obrovský posun a velké pokroky! 🤩 Z malých nemotorných miminek vidíme vyrůstat samostatné a odvážné „malé plaváčky“, kteří se nebojí skákat do hloubky, potápět se a plavat ke břehu bez pomoci vás rodičů…
Přejeme všem krásné letní prázdniny bez úrazů a budeme se na vás těšit zase v září!
Vaše lektorky plavání,
Ivanka a Laděnka