Letní tábor 2024

Letní tábor s karvinskou Awanou je tady! V srpnu (3.-10.8.) se s našimi táborníky vydáme prožít super týden plný dobrodružství na prima táborové základně CB Český Těšín v Dolní Lomné. A co je na tom nejlepší? Vy, rodiče, se k nám můžete přidat, stát se pravými táborníky (možná i archeology 😉) a užít si vše se svými dětmi!!!

A co letos naše táborníky čeká? Samá pozitiva! Stany s podsadou, výborná polní kuchyně, pravé a nefalšované latríny, luxusní teplá sprcha v lese, prima parta dětí i vedoucích, fajny program, soutěže, noční hlídky, večery u táboráků… Prostě vše, co k táborům patří, a tak jak to máme rádi 🙂

I letos bude tábor koncipovaný stejně jako v letech minulých. Tedy první čtyři dny jsou děti samy s námi bez rodičů, v druhé polovině tábora je zde možnost pro rodiče přijet a zapojit se do táborového programu. A tak jako v letech minulých, i letos by to byla účast rodičů plnohodnotná. Tedy zapojení v celotáborovkách, bodování stanů, noční hlídky, služba v kuchyni, řezání dřeva atd. 🙂

Co je třeba udělat proto, abyste se mohli našeho tábora účastnit?
Není nic jednoduššího, než vyplnit naši online přihlášku. K přihlášce tudy…

Kolik to bude stát?
4500 Kč dítě / pobyt (8 dní); sourozenec 4000 Kč / pobyt (8 dní) 
2000 Kč rodič či dítě starší 6 let / pobyt (3 dny) 
1500 Kč dítě pobyt (3 dny) – určeno pouze pro sourozence mladšího 6 let (přijede s rodiči)   
Od 1. 6. 2024 je cena pro dítě 5000 Kč, sourozenec 4500 Kč, pro rodiče 2000 Kč a dítě mladší 6 let 1500 Kč. 
Pokud chcete využít příspěvku od zdravotních pojišťoven i některých dobrých zaměstnavatelů na tyto aktivity, potvrzení vám vystavíme…

Jaké jsou u nás storno poplatky?
Storno poplatky jsou nemilé pro obě strany. Jak pro vás, protože určitě nerušíte tábor kvůli tomu, že byste najednou nechtěli dítě na tábor pustit, tak pro nás, jelikož s vámi počítáme a máme pro vás rezervované ubytování i stravu.
Prostudujte si prosím stornopodmínky, jelikož odesláním přihlášky a zaplacením s nimi souhlasíte.

Jaké jsou podmínky účasti?
Dítě musí být samostatné (spí ve stanu ve dvojici, samo je schopné se obléknout, …), respektovat vedoucí a je zdravotně způsobilé (děti, které potřebují asistenta nepřijímáme!).
Věk dítěte bez doprovodu rodičů 6-15 let (absolvovaná první třída ZŠ). Starší děti nejsou problémem, nutno počítat ale s faktem, že program tábora je uzpůsobený dětem ve věku do 15 let.

Čím dítě vybavit?
Táborová klasika, která se opakuje snad už desítky let. Věci nabalte spíše obnošenější, u kterých se nebudete bát poškození nebo případné výměny s někým jiným. Také se může stát, že dítě přiveze domů oblečení téměř ve stejném stavu, v jakém jste mu je nabalili. Máme s tím osobní zkušenosti, takže nic nového 😉
Seznam věcí je sepsaný v přihlášce, kterou si můžete stáhnout níže.

Jak s dokumenty?
Při přebírání dětí po vás budeme chtít plně vyplněnou přihlášku v papírové podobě (bude ke stažení níže…), která obsahuje prohlášení o Bezinfekčnosti, dotazník o Zdravotním stavu dítěte, GDPR, Poučení k přihlášce a Plnou moc.
Dále budeme vyžadovat Potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte a okopírovanou Průkazku pojištěnce.

Jak se děti dostanou do tábora?
Děti nám odevzdáte v sobotu 3. 8. 2024 během dopoledne (čas upřesníme) u obchodního centra Korso Karviná a my s nimi pojedeme vlakem do Bocanovic, odkud půjdeme pěšky do tábořiště. Bágly, tašky a další zavazadla povezeme dětem zvlášť. Doprava domů po ukončení tábora už bude plně v režii vás rodičů, anebo i jinak po předchozí domluvě.
Táborníci z Bučovic to budou mít trochu jinak… Praktické informace bude rozdávat Zdeněk Holub 😉